Podpořte spolu s Legendami a Markétou Konvičkovou handicapované děti!

Konec roku se blíží a není zatím jisté, zda nepůjde i o konec světa. Rockoví pardálové z kapely Legendy se vrací se proto rozhodli pro velkolepé zakončení – společně se zpěvačkou Markétou Konvičkovou a finalistou soutěže Hlas ČeskoSlovenska Danielem Mrózkem vyrazí na turné Konec světa tour 2012. V rámci turné podpoří projekt Splněné dětské přání zaměřený na nemocné a handicapované děti.

Projekt Splněné dětské přání má za cíl otevřít dveře do světa kultury nemocným a handicapovaným dětem, jež by jinak neměly možnost prožít svůj sen. Organizátoři projekt podporují vlastnoruční výrobou panenek, které mohou zájemci koupit pro sebe nebo je darovat nemocným dětem. Umělce to motivovalo ke speciální objednávce vlastní kolekce.

Podle showmana Petra Šišky, lídra Dogy Izziho, kytarového mága Andonise Civopulose, hráče na peruánský cajón Libora Pyšky i blonďaté Markéty Konvičkové vznikly i panenky s jejich vizáží. Hudebníky to natolik nadchlo, že objednali 10 sérií, které budou dražit na svých koncertech.

Pro ty z vás, kteří se na koncert nedostanou jsme připravili jedinečnou možnost získat panenku vašeho oblíbence přímo zde na webu formou dražby. Pravidla jsou jednoduchá. Registrujte se a můžete začít přihazovat. Panenku získá ten, kdo podá nejvyšší nabídku před ukončením aukce. Veškerý výtěžek z aukce putuje na projekt Splněné dětské přání! Informace k projektu »

Splněné dětské přání


Založeno na BF Auction