Legendy 2023

Aktuální sestava

Legendy 2023 sestava
Koncerty
Skladby
Fotogalerie
Obchod

Tahle parta skvěle sehraných muzikantů působí na hudební scéně už od roku 2003, kdy u jejího vzniku byly takové hvězdy rockové kytary, jako Roman Izzi Izaiáš (Doga) a Andonis Civopulos (Speciál Věry Špinarové). Aktivním členem byl i hitmaker a klávesista slovenské zpěvačky Kristýny Miro Bazger.

Kapela Legendy se vrací odehrála více než 1500 koncertů a její akustické vzpomínání na velikány rockové a populární hudby od 60. let až do konce století nadchne každého milovníka muziky napříč generacemi. O popularitě této nezaměnitelné party svědčí i nominace na objev roku v anketě Český slavík a několikeré umístění v první dvacítce kapel.

V současné době kapela kolem lídra zpěváka kytaristy a baviče Petra Šišky hraje ve složení Libor Pyško - cajón (hrál s Věrou Špinarovou i Heidi Janků), Radim Hanák - basová kytara (hrál s Věrou Špinarovou a s řadou kapel v zahraničí) a exotický kytarový démon Denis Khabibullin. Tato magická sestava je vhodným hudebním dárkem na jakoukoliv Vaší party, večírek, slavnost, festival, či koncert.

Hity od legendárních Eagels, Queen, The Monkees, CCR, Lynyrd skynyrd, Status Quo, Sunrise Avenue, ABBA, M . Jacksona a mnoha dalších, včetně nezapomenutelných domácích hitů 60-70.let, chytí za srdce opravdu každého.

Těšíme se na Vás!

Vaše Legendy se vrací!!!!

Počet zobrazení
Titulek Autor Zobrazení
We will rock you na Noci plné hvězd Petarda Production a.s. 2303
Novinky - Facebook Petarda Production a.s. 2467
Klip „Láska a naděje“ Petarda Production a.s. 2984
Český slavík 2017 Petarda Production a.s. 4239
Český slavík Mattoni 2016 Petarda Production a.s. 4520
Legendy se vrací v dubnu v Opavě Petarda Production a.s. 5336
Taneční kreace Legend Naďa Konvičná 5452
Legendy zítra na Šlágr TV Naďa Konvičná 5769
Až v sále nezbude už ani noha Naďa Konvičná 5215
Rockový unplugged večírek Petarda Production a.s. 5444

Partneři

smoloIPS TřinecIsorabarozenerkartagroupValveakarirealOBB stavení materiál

TOPlist