header uvod 2019
Koncerty
Skladby
Fotogalerie
Obchod

Partička skvěle sehraných muzikantů hrajících pod názvem LEGENDY SE VRACÍ vznikla na sklonku roku 2003... V sestavě této kapely hrající pro dobrou náladu, nostalgické zavzpomínání i k pořádné taneční pařbě, naleznete brilantního kytarového mága Andonise Civopulose, Petra Šišku (textaře, moderátora), Romana "Izzi" Izaiáše (charismatického lídra rockové skupiny Doga) Libora Pyška (bubeníka známého z mnoha jazzových seskupení), Miro Bazgera (klávesistu, hudebníka, pedagoga) a Radima Hanáka (kytara, baskytara).

LEGENDY SE VRACÍ mají na svém kontě mnoho beznadějně vyprodaných koncertů v rámci celé České republiky. Jejich hráčské umění si však už vychutnali i obyvatelé a hosté řeckého ostrava Kréta, kde loni v září pánové úspěšně absolvovali menší turné. Během mnohdy až tříhodinového koncertního bloku přehrají LEGENDY ve svém nezaměnitelném podání hity známé snad všem generacím - od PINK FLOYD, Led Zeppelin, AC/DC, Queen, Deep Purple, Status Quo, Erica Claptona, Eagles, ABBY, Bon Joviho, Slade po 4 Non Blondes, Lennyho Krawitze, Green Day či Bruce Springsteena.

Zveme do kavárny Aston!

Povídání o neřestech noci, dobrá káva, víno, společnost a atmosféra, nebudou chybět ani erotické básně a próza. Přijďte si příjemně posedět, popovídat a zaposlouchat se do písní hostů večera: Zdeněk Krásný, Zdeněk Furmančík, Dalibor Sládek, Břetislav Uhlář, Miroslav Sehnal, Legendy se vrací, Olinka Baričičová. Večerem Vás provede Petr Šiška. Už 6.10. ostravská kavárna Aston. Rezervace vstupenek na tel. čísle 602 75 40 77. Počet míst je limitován, s rezervací neváhejte.

Partneři

IsorapocspolSmolokartagroupEX TechnikhavelkarirealBaroz EnerIPS TřinecBil&Co Investment s.r.o.OBB stavení materiál

TOPlist