Legendy 2023

Aktuální sestava

Legendy 2023 sestava
Koncerty
Skladby
Fotogalerie
Obchod

Tahle parta skvěle sehraných muzikantů působí na hudební scéně už od roku 2003, kdy u jejího vzniku byly takové hvězdy rockové kytary, jako Roman Izzi Izaiáš (Doga) a Andonis Civopulos (Speciál Věry Špinarové). Aktivním členem byl i hitmaker a klávesista slovenské zpěvačky Kristýny Miro Bazger.

Kapela Legendy se vrací odehrála více než 1500 koncertů a její akustické vzpomínání na velikány rockové a populární hudby od 60. let až do konce století nadchne každého milovníka muziky napříč generacemi. O popularitě této nezaměnitelné party svědčí i nominace na objev roku v anketě Český slavík a několikeré umístění v první dvacítce kapel.

V současné době kapela kolem lídra zpěváka kytaristy a baviče Petra Šišky hraje ve složení Libor Pyško - cajón (hrál s Věrou Špinarovou i Heidi Janků), Radim Hanák - basová kytara (hrál s Věrou Špinarovou a s řadou kapel v zahraničí) a exotický kytarový démon Denis Khabibullin. Tato magická sestava je vhodným hudebním dárkem na jakoukoliv Vaší party, večírek, slavnost, festival, či koncert.

Hity od legendárních Eagels, Queen, The Monkees, CCR, Lynyrd skynyrd, Status Quo, Sunrise Avenue, ABBA, M . Jacksona a mnoha dalších, včetně nezapomenutelných domácích hitů 60-70.let, chytí za srdce opravdu každého.

Těšíme se na Vás!

Vaše Legendy se vrací!!!!

Zveme do kavárny Aston!

Povídání o neřestech noci, dobrá káva, víno, společnost a atmosféra, nebudou chybět ani erotické básně a próza. Přijďte si příjemně posedět, popovídat a zaposlouchat se do písní hostů večera: Zdeněk Krásný, Zdeněk Furmančík, Dalibor Sládek, Břetislav Uhlář, Miroslav Sehnal, Legendy se vrací, Olinka Baričičová. Večerem Vás provede Petr Šiška. Už 6.10. ostravská kavárna Aston. Rezervace vstupenek na tel. čísle 602 75 40 77. Počet míst je limitován, s rezervací neváhejte.

Partneři

smoloIsorabarozenerkartagroupkarirealValveaExtechnikSteelhouseOBB

TOPlist