header uvod 2019
Koncerty
Skladby
Fotogalerie
Obchod

Partička skvěle sehraných muzikantů hrajících pod názvem LEGENDY SE VRACÍ vznikla na sklonku roku 2003... V sestavě této kapely hrající pro dobrou náladu, nostalgické zavzpomínání i k pořádné taneční pařbě, naleznete brilantního kytarového mága Andonise Civopulose, Petra Šišku (textaře, moderátora), Romana "Izzi" Izaiáše (charismatického lídra rockové skupiny Doga) a konečně Libora Pyška (bubeníka známého z mnoha jazzových seskupení).

LEGENDY SE VRACÍ mají na svém kontě mnoho beznadějně vyprodaných koncertů v rámci celé České republiky. Jejich hráčské umění si však už vychutnali i obyvatelé a hosté řeckého ostrava Kréta, kde loni v září pánové úspěšně absolvovali menší turné. Během mnohdy až tříhodinového koncertního bloku přehrají LEGENDY ve svém nezaměnitelném podání hity známé snad všem generacím - od PINK FLOYD, Led Zeppelin, AC/DC, Queen, Deep Purple, Status Quo, Erica Claptona, Eagles, ABBY, Bon Joviho, Slade po 4 Non Blondes, Lennyho Krawitze, Green Day či Bruce Springsteena.

Legendy zítra na Šlágr TV

Zítra 23.10. od 20.15 si nenechte ujít na TV Šlágr první díl pořadu Noc v kavárně Aston. Kromě Legend se můžete těšit na Zdeňka Krásného, písničkáře Zdeňka Furmančíka, vinaře Dalibora Sládka, Břetislava Uhláře – novináře, spisovatele, Miroslava Sehnala – prozaika a publicistu, Olinku Baričičovou a Petra Šišku!

Partneři

IsorapocspolSmolokartagroupEX TechnikhavelkarirealBaroz Enerbeskydska stavebni

TOPlist