header uvod 2019
Koncerty
Skladby
Fotogalerie
Obchod

Partička skvěle sehraných muzikantů hrajících pod názvem LEGENDY SE VRACÍ vznikla na sklonku roku 2003... V sestavě této kapely hrající pro dobrou náladu, nostalgické zavzpomínání i k pořádné taneční pařbě, naleznete brilantního kytarového mága Andonise Civopulose, Petra Šišku (textaře, moderátora), Romana "Izzi" Izaiáše (charismatického lídra rockové skupiny Doga) a konečně Libora Pyška (bubeníka známého z mnoha jazzových seskupení).

LEGENDY SE VRACÍ mají na svém kontě mnoho beznadějně vyprodaných koncertů v rámci celé České republiky. Jejich hráčské umění si však už vychutnali i obyvatelé a hosté řeckého ostrava Kréta, kde loni v září pánové úspěšně absolvovali menší turné. Během mnohdy až tříhodinového koncertního bloku přehrají LEGENDY ve svém nezaměnitelném podání hity známé snad všem generacím - od PINK FLOYD, Led Zeppelin, AC/DC, Queen, Deep Purple, Status Quo, Erica Claptona, Eagles, ABBY, Bon Joviho, Slade po 4 Non Blondes, Lennyho Krawitze, Green Day či Bruce Springsteena.

100+6 akustických hitů

106 akustických rockových hitů je konečně tady! Tedy 6 CD a 6 DVD, na kterých je více než 6 hodin muziky a songy, na které si okamžitě vzpomenete, i ty, které jste už zapomněli.

Už dnes si je můžete objednat na naší adrese a nebo přímo na stránkách vydavatelství Česká muzika (www.ceska-muzika.cz, 988,- Kč). Těšíme se na Vaše ohlasy!

Partneři

IsorapocspolSmolokartagroupEX TechnikhavelkarirealBaroz Enerbeskydska stavebni

TOPlist