header uvod 2019
Koncerty
Skladby
Fotogalerie
Obchod

Partička skvěle sehraných muzikantů hrajících pod názvem LEGENDY SE VRACÍ vznikla na sklonku roku 2003... V sestavě této kapely hrající pro dobrou náladu, nostalgické zavzpomínání i k pořádné taneční pařbě, naleznete brilantního kytarového mága Andonise Civopulose, Petra Šišku (textaře, moderátora), Romana "Izzi" Izaiáše (charismatického lídra rockové skupiny Doga) Libora Pyška (bubeníka známého z mnoha jazzových seskupení), Miro Bazgera (klávesistu, hudebníka, pedagoga) a Radima Hanáka (kytara, baskytara).

LEGENDY SE VRACÍ mají na svém kontě mnoho beznadějně vyprodaných koncertů v rámci celé České republiky. Jejich hráčské umění si však už vychutnali i obyvatelé a hosté řeckého ostrava Kréta, kde loni v září pánové úspěšně absolvovali menší turné. Během mnohdy až tříhodinového koncertního bloku přehrají LEGENDY ve svém nezaměnitelném podání hity známé snad všem generacím - od PINK FLOYD, Led Zeppelin, AC/DC, Queen, Deep Purple, Status Quo, Erica Claptona, Eagles, ABBY, Bon Joviho, Slade po 4 Non Blondes, Lennyho Krawitze, Green Day či Bruce Springsteena.

Víkendohraní

A je za námi prosluněný víkend a s ním plno muziky. Legendy zahrály v Odrách a potom přejely do Žamberku rockově rozdžemovat Jam Rock Fest, kde vystoupily společně s Markétou Konvičkovou. V sobotu v Milovicích na Votvíráku s vervou votevřely sobotní program a večer rozhlučnily Hluk u Uherského Hradiště. Snad jste se bavili stejně dobře jako my! Pište nám do diskuze nebo na facebook.

Partneři

IsorapocspolSmolokartagroupEX TechnikhavelkarirealBaroz Enerbeskydska stavebni

TOPlist