header uvod 2019
Koncerty
Skladby
Fotogalerie
Obchod

Partička skvěle sehraných muzikantů hrajících pod názvem LEGENDY SE VRACÍ vznikla na sklonku roku 2003... V sestavě této kapely hrající pro dobrou náladu, nostalgické zavzpomínání i k pořádné taneční pařbě, naleznete brilantního kytarového mága Andonise Civopulose, Petra Šišku (textaře, moderátora), Romana "Izzi" Izaiáše (charismatického lídra rockové skupiny Doga) Libora Pyška (bubeníka známého z mnoha jazzových seskupení), Miro Bazgera (klávesistu, hudebníka, pedagoga) a Radima Hanáka (kytara, baskytara).

LEGENDY SE VRACÍ mají na svém kontě mnoho beznadějně vyprodaných koncertů v rámci celé České republiky. Jejich hráčské umění si však už vychutnali i obyvatelé a hosté řeckého ostrava Kréta, kde loni v září pánové úspěšně absolvovali menší turné. Během mnohdy až tříhodinového koncertního bloku přehrají LEGENDY ve svém nezaměnitelném podání hity známé snad všem generacím - od PINK FLOYD, Led Zeppelin, AC/DC, Queen, Deep Purple, Status Quo, Erica Claptona, Eagles, ABBY, Bon Joviho, Slade po 4 Non Blondes, Lennyho Krawitze, Green Day či Bruce Springsteena.

Skupina LEGENDY SE VRACÍ posílá do světa autorský singl!

Nejžádanější party kapela v Česku složená ze špičkových muzikantů Andonis Civopulos, Romana Izzi Izaiáše, Libora Pyška a Petra Šišky vydala v těchto dnech nové album „GOLD CD" , ze kterého pouští do rozhlasového éteru první autorskou píseň s názvem „CHTĚL BY TI DÁT TEĎ MNOHEM VÍC"!

Doufáme, že nový singl, který se vrací k odkazu melodických rockových písní, skvělým instrumentálním výkonům a brilantní vokální tvorbě, zaujme i Vaši pozornost!

  • „Chtěl bych ti dát teď mnohem víc" – hudba: Petr Šiška, Andonis Civopulos/text: Petr Šiška
  • Album: Legendy se vrací GOLD CD
  • Vydává: Petarda Production a.s.

Partneři

IsorapocspolSmolokartagroupEX TechnikhavelkarirealBaroz EnerIPS TřinecBil&Co Investment s.r.o.OBB stavení materiál

TOPlist