header uvod 2019
Koncerty
Skladby
Fotogalerie
Obchod

Partička skvěle sehraných muzikantů hrajících pod názvem LEGENDY SE VRACÍ vznikla na sklonku roku 2003... V sestavě této kapely hrající pro dobrou náladu, nostalgické zavzpomínání i k pořádné taneční pařbě, naleznete brilantního kytarového mága Andonise Civopulose, Petra Šišku (textaře, moderátora), Romana "Izzi" Izaiáše (charismatického lídra rockové skupiny Doga) Libora Pyška (bubeníka známého z mnoha jazzových seskupení), Miro Bazgera (klávesistu, hudebníka, pedagoga) a Radima Hanáka (kytara, baskytara).

LEGENDY SE VRACÍ mají na svém kontě mnoho beznadějně vyprodaných koncertů v rámci celé České republiky. Jejich hráčské umění si však už vychutnali i obyvatelé a hosté řeckého ostrava Kréta, kde loni v září pánové úspěšně absolvovali menší turné. Během mnohdy až tříhodinového koncertního bloku přehrají LEGENDY ve svém nezaměnitelném podání hity známé snad všem generacím - od PINK FLOYD, Led Zeppelin, AC/DC, Queen, Deep Purple, Status Quo, Erica Claptona, Eagles, ABBY, Bon Joviho, Slade po 4 Non Blondes, Lennyho Krawitze, Green Day či Bruce Springsteena.

Padádadá

Šalalali! Dievčatá, Pihovaté dívky i Šípkové Růženky (a vaše milující protějšky)!               

Severní vítr už vane, To vadí, však Zůstaňte klidné my vyčarujeme Úsmev, na vašich tvářích. Láska je prevít a není čas na další Honky tonky blues, proto náš Dům u vycházejícího slunce vydal další CD! Je to přímo Kladivo na Podivný hry lidí, Zrpš a možná i na Jahody mražený. Každý z Vás teď 50-ti Korunou si hodí a tahle Bláznova ukolébavka bude Asi srozumitelnější!

S pokorou, Jsme Vaši gigolové, proto Dejte nám víc své lásky a Naše díky patří vám     

Legendy a Nezapomenutelné hity Československa 60.-70. let nyní v e-shopu!

Partneři

IsorapocspolSmolokartagroupEX TechnikhavelkarirealBaroz EnerIPS TřinecBil&Co Investment s.r.o.OBB stavení materiál

TOPlist